Pinsetur i indre Oslofjord

Pinsetur i indre Oslofjord


Tid


Sted

Vis kart

Beskrivelse

Klubbens pinsetur starter fra Militærstranda kl. 12 lørdag 23. mai. Det blir 2 overnattinger på Steilene ved padlehuken.

Lørdag padler vi langs med Nesoddlandet i rolig tempo. Søndag padler vi rundt i indrefjord, ruten velges ut fra vær og vind.  Mandag padler vi tilbake til Drøbak.

Deltakerne skal ha gått minimum Grunnkurs eller ha tilsvarende padleerfaring. De lengste dagsetappene kan være i overkant av 2 mil, men vi bruker hele dagen med gode pauser og behagelig tempo.

Alle må ta med mat/drikke/campingutstyr til 2 netter og 2x frokost/lunsj/middag og energisnacks. Det er drikkevann tilgjengelig på overnattingsplassen, men det er lurt å ha med noe i tilfellet det er langt fra teltet til vannkranen eller hvis vi må velge andre overnattingssteder enn planlagt.

Padlebekledning etter vanntemperaturen. Satser på at du trenger solbriller/solkrem/skyggelue :-)

Turansvarlig: Richard Meadow, richard@drobakkajakk.no, tlf. 90722521


Kommentarer

Du må logge inn for å poste i veggen.